MT Greenworks, doğa dostu bez çanta, bez ambalaj ve diğer tekstil odaklı tanıtım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. MT Greenworks, tasarım ve üretim ekibiyle, 25 milyon adet/yıllık bez çanta ve bez ambalaj, kağıt-karton çanta ve diğer tekstil-promosyon ürünleri üretim kapasitesine sahiptir.

Üretim kapasitesini yüzde 90 oranında bez çantaya odaklamış olan MT Greenworks, adetsel bazda ilk sırada ultrasonik çantalara yer vermektedir.

Bez çanta kullanmak tahmin edeceğimizden çok daha fazla olumlu sonuçlar doğuran bir eylem. Eğer hayatımızın her alanında bez çanta kullanmayı ilke edinirsek yılda kişi başı yaklaşık 500 adet plastik poşet kullanımının önüne geçmiş oluruz. Bunun yanında baskılı bez çantalar şık ve işlevsel birer alışveriş ve günlük kullanım çantası oluyor her geçen gün.

Artık markalar promosyon bez çanta verdiklerinde kanvas, gabardin, ribs, ham bez gibi yüzde yüz pamuk dokuma kumaşlardan çantaların yanı sıra, daha ekonomik boyutlu antibakteriyel nonwoven kumaş ile hayatın her alanında kullanılacak işlevsel model ürünler üretmemiz için MT Greenworks’ü tercih ediyorlar.

İşlevsel, kaliteli ve hızlı üretimlerde özellikle ultrasonik çantalarımız ön plandadır. Ultrasonik çantalar diğer bez çantalar ile aynı hammadde ( anti bakteriyel ve geri dönüşebilir nonwoven kumaş) ve tüm renk seçenekleri ile baskı yapabilme (1-4 renk, CMYK baskı, Fotoğraf baskı, Resim baskı) ile üretilen bez çantalardır. Bu çantalarımızda da isteğe bağlı olarak dış yüzeyde su itişici ve parlaklık katan ekstra laminasyon uygulayabiliyoruz.

MT Greenworks ultrasonik bez çantalarımızda, üretim tekniğinde standart makine dikimi yerine sıcak kaynak ile otomasyon üretimi gerçekleştiriyoruz. Böylece, çok kısa sürede çok yüksek adetlerde bez çanta üretip teslim edebilme gibi muazzam bir teknolojik alt yapı avantajını da artık sunabiliyoruz. Özellikle zincir mağazalar,  market zincirleri gibi toplu tüketimi yüksek olan firmalar başta olmak üzere, yerel yönetimler, okullar ve AVM ler için ultrasonik çantalarımızı hızlı üretim ve fiyat avantajlarından dolayı öneriyoruz.

Çoklu adetli toptan alımlarda markaya özel baskılı bez çanta üretimlerimizde tasarım ve baskılı prova ile süreci en iyi şekilde yönetiyoruz. Sitemiz SSL sertifikalıdır yani siz müşterilerimizce uluslararası normlarda güvenle kullanıma uygundur.

Referans listemizden de göreceğiniz gibi ulusal ve global pek çok markaya ürün sunduk. Birçok markaya satışlarında kullandıkları özel tasarım baskılı bez çantaları üretmekten keyif almaktayız.

Uzun yıllar fuar çantaları, etkinlik ve promosyon bez çanta tedariklerinde bizi tercihe eden siz müşterilerimiz teşekkür ederiz.