Promosyon Şal

Promosyon Şal

Kışlık promosyon şallarla markanızı en iyi şekilde tanıtalım. Şallara ve atkılara firmanızın logosunu basabilir, isterseniz nakış da yapabiliriz.

Eldiven atkı ve bereyi üçlü set olarak promosyonel veya satış amaçlı yapabiliriz. Dilerseniz bu üçlüden istediğiniz ikiliyi kombin edebilirsiniz. Atkı ile bere, eldiven ile atkı, eldiven ile bere ikili kombinasyonla firmanıza özel üretilebilmektedir.

Uzun veya kısa ebatlı atkılar ve şallar ile bahar ve kış aylarında markanızı her yerde gösterebilirsiniz. Farklı fiyat seçenekleriyle size özel üreteceğimiz atkı ve şalları firmanıza özel tasarım nakışlarla veya baskılarla süsleyerek size sunacağız ve böylece markanızın bahar ve kış sezonuna özel en iyi tanıtım ürününü hazırlamış olursunuz.

Özellikle genç kemim tarafından çok sevilen bereleri üniversiteler, özel şirketler, kamu kuruluşları, yerel yönetimler ve pek çok sektörden firma ve kurumlar tanıtım amaçlı dağıtıyorlar. Böylece markanız aylarca hatta yıllarca sokaklarda dolaşıyor, firmanız için en uygun reklam ve tanıtım sahalarından birini kullanmış oluyorsunuz.

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Sort by: