Promosyon Kese

Promosyon Kese

Lavanta kesesi, düğün kesesi kına kesesi ve yeni doğan bebek kesesi olarak kullanabileceğiniz baskılı ve baskısız Bez kese modelleri. Bez kese ler kirli torbası ve ayakkabı torbası olarakta kullanabilen kumaş keseler, toptan satış ile internet sitemimzde. kumaş kese modelleri ve fiyatları için doğru adrestesiniz. 500 adetten başlayan fiyatlar ile baskılı ve baskısız modeller için teklif alabilirsiniz. Toptan bez kese için teklif almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Baskılı Bez Kese
Baskılı bez kese ve torbalarımıza markanızı ve firmanızı veya kurumsal kimliğiniz temsil edecek her türlü baskı, tasarım ve slogan uygulanabilir. İsterseniz tek yüz isterseniz iki yüze baskı yapılabilir. Böylece sizi en iyi şekilde temsil edecek ip büzgülü bez ambalaj ve çantalarla ürünlerinizi sunarsınız.

%100 pamuk dokuma ham bez, %100 pamuk dokuma ribs, %100 pamuk dokuma gabardin, %100 pamuk dokuma kanvas, %100 pamuk dokuma keten kumaşlardan doğa dostu ip büzgülü bez keseler ve torbalar yaptırabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak anti bakteriyel ve geri dönüşebilir nonwoven(elyaf) kumaşlardan da kese ve torbalar dikilebilir.

14 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sort by: